8°C rozproszone chmury

Pomoc Kuchenna (wygasło)

Naszym klientem jest polska firma, posiadająca w swojej ofercie produkty spożywcze klasy premium. W asortymencie znajdują się wędliny tradycyjne, sery, wina oraz wyroby garmażeryjne. Przy jednym ze sklepów funkcjonuje Bistro, w którym serwowane są dania kuchni polskiej. W związku z ciągłym rozwojem, do Bistro w Miasteczku Wilanów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pomoc Kuchenna

Nr referencyjny
PKDD/05/2018

Lokalizacja
Warszawa, Wilanów

Zakres obowiązków:

- Obsługa klientów – przyjmowanie zamówień i wydawanie posiłków
- Pomoc kucharzom w przygotowywaniu posiłków
- Utrzymywanie porządku w kuchni

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Chęci i motywacja do pracy

Oferujemy:

- Docelowo umowę o pracę
- Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 10 – 19
- Stałe wynagrodzenie + gwarantowaną premię

CV prosimy wysyłać na adres [email protected], w tytule wiadomości wpisując nr referencyjny oferty.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-06-22 12:22:06