8°C bezchmurnie

Właściciele psa Szarika apelują o pomoc w odnalezieniu psa. Oferują wysoka nagrodę

Zwierzęta, Właściciele Szarika apelują pomoc odnalezieniu Oferują wysoka nagrodę - zdjęcie, fotografia

W poniedziałek, w godzinach popołudniowych, miedzy godziną 15:00 a 18:00 z posesji na osiedlu Zawady w Wilanowie został uprowadzony pies. Wabi się Szarik, to trzylatek, w typie owczarka niemieckiego. Posiada charakterystyczne białe plamki na oczach oraz blizny na szyi i tylnej łapie. Jest bardzo przyjazny i ufny, nie wykazuje śladów agresji w stosunku, ani do ludzi ani do innych psów. Pies jest w trakcie leczenia, przyjmuje leki.

Właściciele są przekonani, że pies został uprowadzony. Wskazują na to: obroża pozostawiona przy posłaniu, której sam by nie zdjął. Sam także nie mógł się wydostać przez zamkniętą bramę i furtkę.

Właściciele są zrozpaczeni, pies jest u nich od 3 miesięcy, został znaleziony pod Warszawą ponad miesiąc temu. Zapewnili mu niezbędne badania i leczenie a przede wszystkim przyjazny dom. I teraz pies został narażony na kolejne dramatyczne przejścia. Jest tylko nadzieja, że ten, kto go porwał nie zrobi mu krzywdy. Właściciele szukali go wczoraj wiele godzin, bez skutku. Mają też nadzieję, że ktoś może odnajdzie psa i przeczytawszy ogłoszenie publikowane na Facebooku i portalach informacyjnych powiadomi Straż Miejską i Policję, które zostały zawiadomione o sprawie.

 

 

 

Właściciele psa Szarika apelują o pomoc w odnalezieniu psa. Oferują wysoka nagrodę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się