8°C bezchmurnie

VII Powsiński Dzień Dyni

Kiedy: 2017-10-15 , godzina: 09:00

Imprezy, Powsiński Dzień - zdjęcie, fotografia

W najbliższą niedzielę odbędzie się kolejna, siódma edycja Powsińskiego Dnia Dyni. Jak co roku zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Organizator, Centrum Kultury Wilanów przygotował moc atrakcji i niespodzianek dla dorosłych oraz dzieci. Będzie można połączyć przyjemne i ciekawe z pożytecznym. Bedzie okazja, by oddać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zepsute lub niepotrzebne telefony, komputery, lodówki, pralki i temu podobne elektroodpady. W zamian – w prezencie - dynia. Warunek jest jeden – dynię będzie można otrzymać za minimum 3 kg elektrośmieci.

Dla osób, które tego dnia zdecydują się wziąć udział w Powsińskim Dniu Dyni przygotowane zostaną stoiska z rękodziełem, regionalnymi wyrobami, będzie można próbować potrawy z dyni, otrzymać zestaw przepisów. Wśród atrakcji dla dzieci organizatorzy przygotowali przedstawienie „Eko Bartek” (godz. 11:30), a wszystkich uczestników zapraszają na pokaz musztry paradnej i koncert w wykonaniu orkiestry Ochotniczej Straży Pożarnej w Nadarzynie (godz. 13:00).

Impreza odbędzie się w plenerach Domu Pracy Twórczej w Powsinie (ul. Ptysiowa 3), 15 października, w godz. 8:00 – 14:00.

Wstęp jest wolny!

 

VII Powsiński Dzień Dyni komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się